swieta

swieta

Kobiety, jeśli chodzi o prezenty, są o wiele łatwiejsze w obsłudze niż mężczyźni. Wystarczy wybrać się do perfumerii czy drogerii, wziąć cokolwiek i upominek pod choinkę z głowy. A tak na poważnie – znacie jakąś dziewczynę, która nie ucieszy się z kolejnej palety do makijażu albo zupełnie niepotrzebnego gadżetu, którego sama normalnie by nie kupiła? Ja nie. I to chyba o czymś świadczy.

Co więcej, jeśli ten prezent zamieni się w kosmetyczny kalendarz adwentowy to pełnia szczęścia u obdarowywanej dziewczyny gwarantowana. Jeśli jesteście wśród tych szczęściar, które choć raz mogły czerpać przyjemność z otwierania kolejnych okienek, przyznajcie się – czy kiedykolwiek czekałyście z zajrzeniem do wszystkich do 24 grudnia? Wiem, jaka jest odpowiedź!

Przed Wami kilka najciekawszych propozycji z polskich drogerii i perfumerii. Z zakupami radzę się jednak pośpieszyć, kalendarze adwentowe znikają jak świeże bułeczki!

Kalendarz adwentowy Sephora 2018, cena 129 zł

Z pewnością wiecie, że Sephora już na dwa miesiące przed Świętami wypuszcza ogromną, przepiękną gwiazdkową kolekcję. Kalendarz w tym roku zawiera niespodzianki z kategorii makijażu, pielęgnacji, kąpieli i akcesoriów.

kalendarz4

Kalendarz adwentowy Douglas 2018, cena 85 zł

Dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych – czerwonej, różowej i miętowej, a tym samym w trzech wersjach produktowych. Ten na zdjęciu zawiera wyłącznie kosmetyki do pielęgnacji.

Kalendarz adwentowy Rituals 2018, cena 249 zł

24 boskie miniaturki kosmetyków do pielęgnacji to uniwersalny prezent dla każdej kobiety. Brzmi jak banał, ale omijanie kolorówki to po prostu bezpieczny, i często trafiony, wybór.

 

Kalendarz adwentowy Make Up Revolution, cena 149 zł

Tę markę kochają kobiety na całym świecie – niedrogie i przyzwoitej jakości produkty umożliwiają znalezienie najbardziej pasujących do nas odcieni.

kalendarz5