Niezła gratka dla wszystkich miłośniczek marki Pat&Rub! Już wkrótce na polskim rynku pojawi się jej nowa, tańsza siostra!

Na facebookowym profilu marki Pat&Rub właśnie pojawił się wpis:

Kochani, jestem bardzo szczęśliwa! Chciałabym podzielić się z Wami wiadomością, którą od dłuższego czasu trzymałam w sekrecie. Do grupy Pat&Rub dołącza nowa, tańsza marka kosmetyków naturalnych!!! Prosiły o to tysiące osób. Dziś, 25 marca, mija równo rok od rozpoczęcia przygotowań do tego nowego projektu. Jest to niewątpliwie rewolucja na rynku: skomplikowane i skuteczne produkty naturalne, w przystępnej cenie. Nazwę marki zachowujemy jeszcze przez chwilę w tajemnicy.


Nowa marka ma serwować produkty do podstawowej pielęgnacji, przeznaczone dla szerszej grupy odbiorców – czyli kosmetyki bardziej przystępne cenowo. Oczywiście wszystko nadal ma być w 100% naturalne. Pytanie – gdzie będzie dostępna nowa marka? Czy tak jak Pat&Rub w perfumeriach Sephora? A może pojawi się na półkach drogerii Rossmann? Wiemy jedno – pierwsza partia produktów nowej marki będzie w limitowanej ilości.

Czekam z niecierpliwością! O wszystkim będę informować na bieżąco!